Sept. 24 - 29, 2024


Select Page

Our team

General Manager, Development and Communications Director
Fabienne Colas

Operations and Programming Direction 
Emile Castonguay
emile@montrealblackfilm.com

 

Programming and Coordination 
Joyce Fuerza
joyce@montrealblackfilm.com

 

Press Relations

Talar Adam (coordonnatrice des relations de presse)
presse@montrealblackfilm.com

Danny Payne (Relationniste anglo)
danny@montrealblackfilm.com

Fadwa Lapierre (Contact franco)
fadwa@montrealbalckfilm.com

Véronique Fecteau (Médias spécialisés et communautaires)
veronique@perfecteaucomm.com

 

Coordination
 Asmaa Hadji, General Coordination
info@montrealblackfilm.com

 

Sofia Laroussi, Coordination Black Market
s.laroussi@fondationfabiennecolas.org

Georges Siméon, Logistiques

Public financing & Sponsorship 
Sofia Laroussi, chargée du financement public
s.laroussi@fondationfabiennecolas.org
Commandites et publicités
sponsor@montrealblackfilm.com

 

Translation & Revision

Dwain Richardson

Graphisme et montage vidéos
Zaza Production:
Camilo Sorto-Cazaux, Montage, Bandes-annonces
Leona Carthy,Graphiste
Monica Vibert, Graphiste
Xiao Jun Wen, Website

Slotlar, kart və stolüstü oyunlar, Canlı Kazino, TV oyunları, virtual idman, Aviator, idman mərcləri, eSports pinup online Up kazinosunda oynamağa üçün cəzalandırılacaq vahid nəfər belə yoxdur. pin-up Сбербанк-Онлайн pin up azerbaijan Həqiqi oyunçu Pin Up wager haqqında müsbət və ya mənfi rəy buraxarsa, o, yeddi dayanış işarəsinə arzu etməyəcək. pin up